Nabídka
SHŠ Viator provozuje evropské školy bojových umění, především pak boj chladnými zbraněmi, ale i zbraněmi střelnými a palnými a prezentuje tyto formou vystoupení a scén.
Našimi nejčastějsími kusy jsou
 • Viátorské fechtování
  Akční, ale i zábavné vystoupení o technice boje nejrůznějšími zbraněmi. Od dvou do sedmi účinkujících, stopáž od dvaceti do třiceti minut.
 • Chlapi s mečem.
  Obdobími od šarvátek prastarých severských rodů až ku d´Artagnanovu vstupu do gardy vás provedou čtyři účinkující v pětadvaceti minutách smíchu a drobku poznání.
 • Herold je šašek!
  Trošičku zamotaný turnaj rytířský. Zábavné vystoupení určené především těm menším z nás. Stopáž od 15 - 45 minut. Od čtyř do osmi vystupujících.
 • Fireshow - Ohňovka.
  Krátká, zato epická, ukázka umění zacházení s plameny. Stopáž 7 minut, čtyři vystupující.
 • Husiti?
  Tři kumpáni se sudlicemi vám v patnácti minutách neotřele nastíní dobu husitskou.

Samozřejmostí je stavba programu na klíč. Není nutné se omezovat pouze naší vlastní produkcí. Pobavíme na večírku i historickém dni. Předvedeme fakírskou show nebo vystoupení z dob antiky, baroka, světových válek i Matrixu. Zinscenujeme pro Vás bojové scény, včetně kaskadérské produkce a choreografie.

Je libo kejklíře, tanečnice, elegantní šlechtice či hospodské rváče? Náš um i kostymérny jsou připraveny. Vytvoříme na dětském dni historický koutek stejně dobře, jako uspořádáme impozantní bitvu více než stovky účinkujících. Naše skupina je vybavena širokou škálou historického, či historizujícího vybavení. Zajistíme gotický vojenský tábor včetně ukázky černé kuchyně a tradičních řemesel. Disponujeme dobře vybavenou střelnicí a zbrojnicí. Naše vojenské ležení je ozdobou mnoha tématických akcí!